BLOG

До «Ulab» завітали Олександр та Валерія Педан

28-29 жовтня в Сумському державному університеті проходили зйомки освітнього тревел-шоу «Універ Check» за участі ведучого Олександра Педана та його 17-річної доньки Валерії. Мета шоу – показати реальне життя студентської молоді, познайомити з потенціалом для навчання різних регіонів України: матеріально-технічною базою, освітніми ресурсами, умовами проживання та організацією дозвілля в університетах. СумДУ – єдиний ЗВО, що представлятиме Сумщину в цьому проєкті. 

Знімальна група відвідала бібліотеку,  центр підтримки сім’ї «Студентський лелека», центр олімпійської підготовки національної збірної з пляжного волейболу, а також – навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Гості ознайомилися із програмним забезпеченням для удосконалення навчального процесу, що розробляють працівники «Ulab», застосовуючи імерсивні технології.

Олександр Педан: «Університет дуже прогресивний. Уявіть собі у виші VR-лабораторію! Чотири студенти знаходяться у віртуальній реальності, а решта групи спостерігає за ними через монітори, і через мікрофон радять, що робити. Там такі ситуації моделюють! Лера, наприклад, побувала на вибуху на газовій станції. Студенти намагалися «розрулити» цю аварію». 

Валерія Педан: «СумДУ дуже сподобався атмосферою. Приваблює, що там навчається багато іноземних студентів. Це гарний показник та плюс для універу. Саме місто – камерне та спокійне, що не надто характерно для мене. Але там симпатично! Гуляти було цікаво, бо на кожному кроці зустрічаються пам’ятки архітектури та історичні місця».