BLOG

Екскурсії до лабораторії “Ulab” для школярів

Сумський державний університет проводить екскурсії для школярів, їх батьків та вчителів, зокрема й до лабораторії віртуальної та доповненої реальності “Ulab”. 19 жовтня до навчально-дослідницької лабораторії завітали учні 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, №23, м. Суми. 

Під час екскурсії відвідувачі ознайомилися з технологічним забезпеченням та розробками “Ulab”. За словами учнів, саме лабораторія віртуальної та доповненої реальності зацікавила їх найбільше. Нагадаємо, що “Ulab” не має аналогів серед закладів вищої освіти України. З її допомогою можна побудувати віртуальні навчальні об’єкти для різних освітніх програм.

Також учні ознайомилися з відеостудією СумДУ, де створюються навчальні матеріали із застосуванням віртуального фону. Потім завітали до оновленої онлайн-студії, що забезпечує організацію навчальних та наукових вебінарів, дозволяє проводити захист робіт онлайн. Екскурсії дають можливість учням ознайомитися з матеріально-технічною базою університету та відчути себе майбутніми студентами СумДУ. 

Для запису на організацію екскурсій звертайтесь до Департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи за телефоном: 050 052-70-10