BLOG

Німецькі фахівці Університету Мангайма ознайомилися з інноваційними розробками «Ulab»

7 жовтня представники Сумського державного університету на вебінарі представили німецьким колегам можливості системи електронного навчання. Вебінар організовано за сучасними технологічними рішеннями, із трансляцією відео в «живому» режимі з лабораторії «Ulab». 

Попередньо, під  час  участі у програмі академічної мобільності на факультеті бізнес-інформатики і математики Університету Маннгайма науковці СумДУ представили німецьким колегам інноваційні розробки лабораторії VR та AR, які викликали інтерес у німецьких фахівців. Тож, на їх прохання, було організовано вебінар. 

Під час вебінару директор організаціно-методичного центру технологій електронного навчання Юрій ЗУБАНЬ виступив із презентацією на тему: «Імерсивне навчання в СумДУ. Кейси віртуальної та доповненої реальності (VR/AR)». Під час виступу він окреслив питання концепції, мети та технологічних рішень ОМЦТЕН, досвід розробки симуляторів VR, мобільних симуляторів, додатків AR для ефективного навчання та основні педагогічні підходи до розробки імерсивних навчальних рішень. 

Колеги з Університету Мангайма висловили своє захоплення розробками навчально-дослідницької лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Також наголосили на важливості налагодження співробітництва з Сумським державним університетом.