Налагодження співпраці: директор компанії з Ізраїлю відвідав лабораторію «Ulab» у рамках візиту до Сумського державного університету

4 лютого СумДУ відвідав Шаі ФІНКЕЛЬШТЕЙН, головний виконавчий директор компанії «World Academic Online», Ізраїль. Корпорація W.A.O (World Academic Online)  це міжнародний професійний академічний центр думок і досліджень, місія якого полягає в забезпеченні міждисциплінарної платформи для обговорення та дебатів щодо наукових доробків академіків. Під час зустрічі розглядалися напрями поглиблення співробітництва, зокрема щодо навчання аспірантів з Ізраїлю в СумДУ, реалізації спільних наукових проєктів і програм академічних обмінів.

Ізраїльському гостю було презентовано віртуальні технології навчання, що їх впроваджує навчально-дослідницька лабораторія Сумського державного університету «Ulab». Під час екскурсії лабораторією Шаі ФІНКЕЛЬШТЕЙНУ показали новітні розробки програмного забезпечення, різноманітні віртуальні як і навчальні, так і розважальні симулятори. Також працівники «Ulab» презентували підручники для студентів-медиків, створені з допомогою доповненої реальності, різноманітні банери, флаєри, що також «оживають» завдяки AR (доповненої реальності). Такі зустрічі із закордонними партнерами сприяють розвитку науково-технічної бази університету, а також налагоджують співпрацю між західними та українськими закладами вищої оствіти.