Сумський державний університет був представлений на «Reimagine Education 2019» у Лондоні

Сумський державний університет потрапив до фіналу так званого “освітнього оскару”. СумДУ приймав участь у проекті «Reimagine Education Awards» та потрапив до фіналу за досягнення у сфері освітніх технологій та представляв Україну на виставковій конференції в Лондоні. Подія відбулася 9-10 грудня в конференц-центрі королеви Єлизавети II. Шостий рік поспіль цей проект був організований рейтинговим агентсвом QS та Бізнес-школою Уортона університету Пенсільванії.

Сумський державний університет став єдиним представником України та показав свою екосистему онлайн-навчання. Журі конкурсу включило проект СумДУ до списку 15% фіналістів серед понад 1500 проектів від технологічних компаній, університетів та інших постачальників освітніх послуг з понад 84 країн світу.

Виставковий стенд Сумського державного університету відвідали понад 650 учасників конференції. СумДУ продемонстрував досвід використання технологій віртуальної та доповненої реальності у своїй екосистемі онлайн-навчання. Кожен відвідувач, по бажанню, зміг у Лондоні потрапити у віртуальний простір разом із фахівцем, розташованим у Сумах, та спільно вирішити інженерну проблему налаштування режимів роботи заводу з підготовки природного газу та усунення надзвичайних ситуацій у його роботі. Крім того, представники СумДУ продемонстрували, як використовувати AR/VR в інших сферах роботи та навчання.